Yengeç Burcu ( Ocak )

0
59
Yengeç Burcu Ocak Ayı

2 ocak’taki dolunay etkisiyle kendinizi agresif, gergin ve sinirli hissedebilirsiniz. Öfke patlamalarına dikkat ediniz. Ağızınızdan istemeden insanları kıracak sözler çıkabilir.

Sonuca ulaşmayan, netlik kazanmayan konularda kesin kararınızı vererek  yolunuza devam edebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili hassasiyet ortaya çıkabilir. Mide ve sindirim sistemi sorunları canınızı sıkabilir. Kilo alma ve aşırı yemek eğilimi görülebilir. Bu süreçte karşınızdaki kişiler tahammül sınırlarınızı zorlayabilir. Ailevi meseleler noktasında ciddi kararlar almanız gerekebilir ve duygu mantık düzleminde denge sağlamak iyi olacaktir.

”Ya Müriyd Ya Halim” esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz.

17 Ocak’da yeniay etkisiyle evlilik, ortaklık ve ilişkiler noktasında yeni başlangıç yapabilirsiniz. İlişkilerde sağlam ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Ticari faaliyetlere atılmak için çok uygun süreçte olduğunuzu söyleyebilirim. Zira bu dönemde karşınıza kararlı insanlar çıkacaktır. Evlilik kararı almak, evlilik teklifinde bulunmak ve ciddi adımlar atmak  için uygun etkiler altındasınız.

”Ya Vedud Ya Ganiyy” esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz.

2-13 Ocak arası Merkür etkisiyle iş ortamınızdaki firkirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Yoğun iş görüşmeleri, projeler noktasında ciddi bir çalışma yükü oluşabilir. Yazı yazmak iletişim becerilerinizi ortaya koymak ve iş birliği içinde yanınızdaki kişilerle çalışmak açısından çok uygun etkiler var. Ayrıca yaratıcı ve yurtdışı bağlantısı olan firmalarla görüşme yapmanız söz konusu olabilir. İşinizin tanıtım ve pazarlamasına başlayacağınız etkiler altındasınız. Sağlığınızla ilgilenmeye diyet ve beslenme programınızı düzenlemeye başlamak açısından muazzam etkiler var.

23-29 Ocak arası Venüs etkisiyle parasal anlamda şanslı olacaksınız. Beklediğiniz maddi destekler gelmeye başlayacaktir. Sponsorluk ve burs başvurusunda bulunmak için çok uygun etkiler var. Uzun süredir devam eden rahatsızlığınız varsa tedaviye başlamanızın tam zamanı ayrıca bu etkileşim uygun koşulda kredi çekmek, yatırım yapmak için ziyadesiyle uygundur.

12-26 Ocak arasında Mars enerjisi aşk hayatınızı hareketlendiriyor. Yalnızsanız hayatınıza tutkulu ve ne istediğini çok iyi bilen birisi girebilir.Ayrıca bu süreçte eğlenceli, keyifli ve hoş vakit geçireceğiniz aktiviteler içinde olabilirsiniz. Hobilerinize yönelmek, yeteneklerinizi geliştirmek ve aşkı doyasıya yaşamak açısından muazzam etkiler var. Bu süreçte riskli işlere girmek, yatırım yapmak size beklentinizin üstünde güzel maddi kazanımlar sağlayabilir. Elbette iyice incelemeden, araştırmadan böyle riskli şeylere adım atmayın. Ayrıca hamilelik durumu olanlar biraz sıkıntı yaşayabilir. Sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya girin