Koç Burcu ( Ocak )

0
58
Koç Burcu Ocak Ayı

2 ocak’ta dolunayın etkisiyle ev ve aileyle ilgili konularda gerginlik yaşamanız olasıdır. Bu dönemde anne ya da babanızla aranızdaki gergin enerjiyi dengelemek doğru olacaktir. Sessiz ve sakin kalmak böyle durumlarda sonradan pişman olmanızı engelleyecektir. Öte yandan uzun süredir aklınızı meşgul eden kökleriniz hakkındaki soruları aile yaşantınız içinde canınızı sıkan konuları masaya yatırmak bunlarla yüzleşmek doğru bir tutum olacaktir. Ev, emlak ya da arsa alım satımıyla alakalı konularda biraz beklemek iyi olacaktır. Zira sizi zorlayan koşullar içine girmeniz söz konusu olabilir.

”Ya Müriyd, Ya Halim” esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz.

17 ocak itibariyle ortaya çıkacak yeniay enerjisi kariyerinizde önemli adımlar atmanıza yardımcı olacaktir. Hedeflerinizde sabit kaldığınız ya da  hep aynı nokta da ilerlediğiniz durumlar varsa bunları yeniden gözden geçirmenizi öneririm. Sağlam ve kalıcı adımlar atmak iş arıyorsanız iş başvurusunda bulunmak ve ”aza kanaat” etmek iyi olacaktır. Zira bu süreçte hiçbir şey size altın tepside sunulmayacaktır.

”Ya Rezzak Ya Fettah” esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz.

2-13 Ocak arası Merkür enerjisi eğitim, seyahat ve yeni fikirlere açık olmak noktasında size farkındalık kazandıracaktır. Eğitime başlamak ya da farkındalığınızı arttıracak seminerlere katılmak size iyi gelecektir. Üniversite derslerinize çalışmak, sürekli kaldığınız dersten geçer not almak için çok uygun etkiler altında olacaksınız. Ayrıca manevi ve ruhsal konularda okuyup, araştırabilirsiniz.

23-29 Ocak arası Venüs enerjisi yeni insanlarla tanışmak, farklı ortamlara girmek ve dileklerinizin gerçek olması noktasında size yardımcı olacaktır. Zira bu etkileşim sürpriz bir aşk ilişkisini hayatınıza çekmesine sebep olabilir. Çocuk sahibi olmak için ziyadesiyle uygun etkiler altındasınız.

12-26 Ocak,ta Mars enerjisi kredi, ödemeler, borç verme-alma noktasında dikkatli hareket etmeniz için sizi uyarıyor. Zira bu süreçte elinizden istem dışı para çıkması söz konusu olabilir. Kimseye borç vermemek ya da kimseden borç almamak yerinde olacaktır. Ayrıca sağlığınızla ilgili kontrollerinizi düzenli yaptırmanızı öneririm. Bu etkileşim altında merak ettiğiniz konuları araştırmak, burs ya da sponsorluk için başvuru yapmak açısından şanslı bir süreçtesiniz. Riskli işlerden uzak durmanızı öneririm.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya girin