Kadınlar Ne İster

0
93

Ademoğlundan sonra dünyaya indirilmiş 2. insan Hz. Havva olduğunu aslında hepimiz biliyoruz. Hz.Havva annemiz Hz.Ademe bir eş olsun diye Allah tarafindan insanlığın başlatılması ve insan soyunun çoğalması nifak kılındı.

Meraba sevgili hanımlar, her kadin gibi  sizde kendinizi değerli hissetmek, güzel hediyeler görmek mutlu olmak en doğal hakkımız tabiki. Kadınların beklentileri fazla birşey değil aslında diye düşünüyorum. Biraz ilgi biraz alaka ve vazgeçilmez olan o tek dal kırmızı gül’dür. Sizce de öyle değil mi ? Eşinizin veya kız arkadaşınızın kalbini kırdığınız da onların gönlünü almak için elbette ki büyük ihtimalle ona sarılıp bütün sevginizi göstererek veya bir buket gül ile ona mutluluğu vermek ne kadar harika olur değil mi ?

Kadınlar çiçektir sözünü hiç boş geçmeden söylemek istiyorum.  Çünkü bizi doğuran da bir anadır. ”Cennet annelerin ayakları altındadır’‘ hadisi şerif-i ne güzel söylenmiş bir lütufdur. Kadınların dokunaklı yanlarını hemen hemen hepsini biliyoruz. Kadın kendini iyi hissetmek için o gün elinden geleni yapar. Sabah kalktığın da çayını koyar kahvaltısını yapar ve para harcamaya meyilli olan hanımlar stresini o an alışveriş yaparak giderirler. Sizin de başınıza gelmiştir yanılıyormuyum bayanlar ? Menopoz dönemi aksi ve stresli geçtiği zamanlar eşinize hissettirmemek için elinizden geleni yapıyorsunuz fakat sabahın olmasını da iple çekiyor durumda oluyorsunuz bazı günler.

Kadınlar için tek şey sevin, sahip çıkın ve gözü gibi bakın.  Kadın candır diyerek sözümü burada noktalıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya girin