Düğünde Koca Arayan Kız Makyajı

0
19

Her kızın hayali sevdiği erkekle evlenmektedir, düğüne giderken kızların yaptığı makyaj türleri gerçek anlamda bir koca arıyorum potansiyelini vermektedir.  Danla Bilic’in sunduğu özel bir video’da bahsedilen düğünde koca arayan kız makyajını sizlere detaylı anlatacağım.

Düğünlere veya özel bir güne hazırlanırken göz kamaştırıcı ve parlak görünmek istersiniz. İşte sizlere yeni ürün ve 72 saat nemlendirici özelliğine sahip olan Clınıque adlı kremi parlak görünmek için kullanmanız önerilir..  Bu nemlendirici kremin yanı sıra sürdüğünüz zaman kesinlikle yüzünüzde deri üzerinde kalmadığı gibi bahsettiğimiz yüz kısmınızda kalıcı etki bırakmaktadır.

Hanımların çok dikkat etmesi gereken kullandıkları makyaj malzemelerinin kaliteli olması, bir süre sonra yıllar geçtikte yüz ciltlerinin kırıştığını fark edecekler ve iş işten geçmiş olacak. Tavsiyemiz iyi bir makyaj seti kullanmalarında birçok fayda olduğunu belirtmek isterim.  Bir ilişkide çoğumuz kızların dış güzelliğine önem veririz fakat, artık bu yeni nesil için bu durum artık %80 dış görünüme önem verme aşırı derece de hızla yayılmış hale geldi.

YÜZ;
Kryolan Vitacolor
Tarte Shape Tape
Hourglass ambient
Becca shimmering skin perfector

GÖZ;
Huda Beauty textured eyeshadow palette
Benefit theyre real mascara

DUDAK;
Kylie cosmetics maliboo

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya girin