Danla Bilic Mükemmel İlişkinin 5 Sırrını Açıklıyor

0
31

Danla Bilic mükemmel ilişkinin 5 sırrını açıklıyor..  Arkadaşlık da ilişkinin erkeği mi daha çok kızları mı daha çook etkilediğini yazımızda belirtiyoruz. 

İlişki Sorunları:

Türk erkeklerini anlatmaya kesinlikle hiç gerek yok aslında. Neden mi? hepimizin bildiği gibi %60’ı maço olarak adlandırdığımız erkek tipi genelde türk kızları tarafından sevilmeyen erkek tiplemesidir. Erkek arkadaşınız tarafından emrivaki tavırlar almanız sizi gerçekten üzüyordur veya bazı kızlar içinde ilişkinin bitim döngüsü demektir.

Kıskançlık:

Kıskanç olmayan erkek evlilik için hazır değildir veya uygun değildir gözüyle bakarız her zaman fakat aşırı kıskançlık ikişkide bir kadının zarar görmesi kuşkusuz kaçınılmaz bir olaydır. İlişkinizde evlenmeden önce aranız çok çok iyidir sarmaş dolaş yıllarınız olmuştur illa ki, ama evlendikten sonra sevdiğiniz insanı olduğu gibi kabullenmek çok önemli açıkcası. İlişkide erkekler kadınları değiştirmeyi çok arzularlar, genel olarak pek azı bunu başarabilmektedir.

Aşk Evliliği:

Aşk evliliği yıllardır beraber ilişkisini sürdüren ve artık bazen canıma tak etti bu durum, artık evlenelim bunun adını koyalım diyerek bir aile kurmaya yöneliriz. Bizim aslında sorunlarımız bu denli başlıyor. İlişki de herşey karşılıklıdır, kıskanmak, gezmek, eğlenmek gibi durumlarda her zaman bunları karşılıklı yaşamalıyız. Sen arkanı dönüp tek başına eğlenmek istersen bu durumdan eşiniz olacak insan da aynı şeyi size uygulayacak ve bir zaman sonra durum boşanmalara kadar gidecektir. Siz siz olun her zaman sevdiğinize cağnı  gönülden sahip çıkın ona güzel sözler söyleyin onu benimseyin..

Mantık Evliliği:

Mantık evliliği hepimiz aslında biliyoruz bu ilişkiyi, bilmeyenler için söylüyorum. Yıllardır bekar kalmışsınızdır ya da çok araştırmacı birisinizdir. Aileniz bu durumdan sıkılmış olabilir yeter artık evlen bizde torun sevelim yaşımız geçiyor gibisinden, elbet hepiniz sıkça duymuşuzdur. Artık gönül evliliği yıllar geçtikçe daha azalmaya başlıyor. Erkek kadının cebine bakar olmuş, kadın ise erkeğin cebine bakar olmuş duruma geldik ne yazık ki. Maddiyata dönüşmüş evliliklerin genelde sonunun hüsranla bittiğini görüyoruz. Üzülerek söylüyorum ki gerçek ve sahiplenici sevgiyi aramanız ilişkinizde en hayırlısı olacaktır.

”Güzellik geçicidir, ölüm bakidir”.  Hiçbirşey için asla vakit geç değil. Sevdiğinize sevdiğinizi söylemekten çekinmeyin. Yarının bir garantisi kesinlikle yok. Kalbinizi temiz tuttuğunuz sürece Allahü teala emin olun ki size hayırlı kapılar açacaktır. Dilediğiniz ilişkiyi yaşamanız arzusuyla birdahaki yazımızda görüşmek üzere..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya girin