Danla Bilic Kimdir ?

0
18

Danla Bilic Kimdir? Neden Son Zamanlarda Hep Bu İsmi Duyuyoruz..

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır. Şüphesiz sanal dünyanın tam kalbine girmeyi başarmıştır. Danla Bilic son zamanların. en popüler en şık ve en janjanlı Türkiye’nin sevilen kadın youtuber’larından birisidir. Youtube’da hazırladığı makyaj videoları ile izlenme rekorları kıran her biri birbirinden güzel makyaj modalarını her geçen gün daha ileriye taşımaktadır. Eğlenceli ve dobra tavrıyla gönüllere taht kurmuş olan Danla Bilic en sevilen makyaj videolarını izleyicileriyle paylaşmaktadır. Paylaştığı her videosun da 2 milyona yakın takipçi kitlesiyle milyonluk izlenme vizyonuna sahip olan genç youtuber kadınların da bir hayli sevgisini kazanmış gibi görünmektedir.

Makyaj ruhunu açıkça ortaya döken ve sürekli dünya çapında ilgi görmeye devam eden Youtube gibi bir video izleme ağını çok güzel bir platform olarak kullanması kadınlar için gözalıcı bir özellik diyebiliriz açıkçası. Makyaj delisi olarak da tanıdığımız Danla Bilic her geçen gün Abone sayısını gittikçe arttırmaktadır.

 Danla Bilic‘in yaptığı videolar da ise ünlü isimler de yer alıyor. İrem Derici, Çağla Şikel, Kerimcan Durmaz, Özge Ulusoy, Ziynet Sali ve Merve Özbey gibi ünlüler de konuk olup makyaj videoları arasında yerlerini alıyor. Sizde Danla Bilic’in videolarıni kaçırmak istemiyorsanız hemen Youtube kanalını takip ederek ve ona sorular sorarak izlemeye devam edebilirsiniz..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya girin