Çukur Dizisinin Kemali Bakın Aslında Kim ?

0
61
Çukur Dizisinin Kemali

Başladığı günden bu yana Show tv’de yer alan ve her hafta reyting rekoru kıran Çukur Dizisi daha çok takipçi ve ilgi görmeye başladı. Oyuncularıyla devasa bir kitle oluşturan ‘‘çukur” sevenlerini ekran başına kitlemeyi her hafta başarıyor. Bir de gözünüze çarptıysa eğer dizi de rol alan ‘Kemal’ karakterinin de kim olduğunu kısaca araştırdık ve aslında kim olduğunu hepimiz de tv ekranlarından biliyoruz.

Kemal rolünü canlandıran Uğur Yıldıran, daha önce 2009 yılında Eurovision’da Hadise’nin danscılığını yapmıştı. Peki, Çukur Kemal kimdir, kaç yaşında? İşte Uğur Yıldıran’ın hayat hikayesi.

UĞUR YILDIRAN KİMDİR?

Uğur Yıldıran, 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümü’nde tamamlamıştır.Dansla ilgilenen Uğur Yıldıray, Hadise’nin Eurovision’a katılmasıyla yanında dansçı olarak adından söz ettirmiştir.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında rol aldığı Filinta dizisi ile yaşayan Uğur Yıldıran;  Show Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın gibi önemli isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Kemal karakterini canlandırmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya girin