Boğa Burcu ( Ocak )

0
59
Boğa Burcu

2 Ocak,ta dolunay etkisiyle iletişim konularında gergin bir süreç yaşayacaksınız. Söyleyecekleriniz yanlış anlaşılabilir ya da siz kendinizi doğru ifade etmekte eksik kalabilirsiniz. Ayrıca bu enerji altında kardeşleriniz ya da yakın çevrenizle gerginlik yaşamak ihtimaliniz yüksek olabilir. Sürekli görüştüğünüz insanlar can sıkıcı davranışlar içinde olabilir. Bu durum sizin de istemediğiniz davranış ve tutumlar içine girmenize sebep olabilir Sakin kalmak yerinde olacaktır. Seyahat ediyorsanız, araç kullanıyorsanız hız yapmaktan uzak durmanızı öneririm.

‘Ya Selam Ya Fettah” esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz.

17 Ocak,ta yeni ayın etkisiyle farkındalık ve seviyeniz çok yükselecektir. Zira bu, işinizle alakalı sunum yapmak, eğitim vermek ya da yüksek eğitime başlamak için size gereken gücü verecektir. Manevi ve ruhsal düzlemde eksik hissettiğiniz durumları gözden geçirmek yerinde olacaktır. Uzun süredir ertelediğiniz seyahatinize çıkma zamanı geldi. Bu manevi bir seyahat olabilir ya da tatil amacıyla çıkacağınız yolculukta geleceğinizi etkileyecek çok ciddi bir farkındalık yaşamanız mümkündür. İş arayanların bu süreçte yabancı bir firmada iş bulma olasılığı ziyadesiyle yüksektir. Bu noktada emek ve çaba göstermeniz çok önemli.

”Ya Kuddüs Ya Hayy” esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz.

2-13 Ocak arasında Merkür enerjisi maddi konularda karlı yatırımlara imza atabileceğinizi gösteriyor. Paranızı değerlendirmek, yatırım yapmak, uygun koşulda kredi çekmek ya da ticari anlamda araştırma yapmak için gökyüzü sizi destekliyor olacak. Aynı zamanda sponsorluk görüşmesi, burs gibi konularda ihtiyaçlarınızı karşınızdaki kişilere açıkça dile getirmenizi öneririm. Sürpriz bir onay almanız mümkündür.

23-29 Ocak arası, Venüs etkisiyle kariyerinizde size destek olacak insanlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Bu etkileşimde sunum hazırlamak, seminer vermek ve insanlara kendinizi ve yeteneklerinizi göstermek açısından şanslı bir etki altında olacaksınız. Sanat ya da sahneyle ilgili bir konuyla ilgileniyorsanız ya da herhangi bir iş kolunda tanınma ve şöhret beklenebilir. Bekarsanız evleneceğiniz kişiyle karşılaşabilir ya da uzun süreli bir ilişkide evlilik kararı alabilirsiniz.

12-26 Ocak arasında Mars etkisiyle evlilik, ticaret ya da ortaklık konularında bazı şeylere hız vermeniz gerekebilir. Bu etkileşimde karşınızdaki kişiler size taleplerini açıkça dile getirebilir. Bu durum sizi üzse dahi karar almak uzun süren bir kararsızlıktan daha iyi olacaktır. Yanlış giden, size yük olan tüm ilişkileri geride bırakacaksınız. Mutlu olmak için daha fazla beklemeyin; mutlu olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya girin